(021)26318926 - (0936)1920441
تهران، مجيديه شمالی، ميدان ملت، خيابان قليچ خانی، پلاك ١٠٠
خانه » عمل تنگ کردن واژن با لیزر
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

عمل تنگ کردن واژن با لیزر

نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکتر الهه ثناگو
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

عمل تنگ کردن واژن با لیزر

عمل تنگ کردن واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است . زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی یکی از مهمترین دغدغه ها اکثریت زنان بوده و برای آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد و می تواند بر روی اعتماد به نفس و روابط جنسی آن ها تاثیر بگذارد .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

علل گشادی واژن

عوامل بسیاری می تواند منجر به گشادی واژن شود به طور معمول عواملی همچون افزایش سن، کاهش تولید کلاژن و هورمون استروژن می تواند موجب گشادی ناحیه تناسلی شود و در نتیجه سبب می شود تا بافت واژن خاصیت ارتجاعی بودن خود را از دست بدهد .

زایمان یکی از دلایل گشادی ناحیه تناسلی است . طی زمان بافت های همبند ناحیه تناسلی کشیده می شود در صورتی که میزان این کشیدگی کم باشد پس از چند ماه امکان بازگشت به حالت اولیه وجود دارد اما در برخی موارد به دلیل طولانی بودن مدت زمان زایمان و بزرگ بودن نوزاد میزان کشیدگی بافت واژن زیاد خواهد بود و همین امر موجب می شود تا بافت واژن به حالت طبیعی خود بازنگردد .

همچنین زایمان در سنین بالا احتمال گشاد شدن ناحیه تناسلی را افزایش می دهد زیرا در سنین بالا با کاهش تولید کلاژن سازی همراه خواهیم بود .

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن یکی از شیوه های جوانسازی واژن است که می تواند موجب افزایش میل جنسی، افزایش استحکام بافت و ماهیچه های واژن و افزایش اعتماد به نفس در فرد شود .

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ یک روش کاملا ایمن و بدون عارضه است . در واقع این یک شیوه جوانسازی واژن است که کم تهاجمی است . جراح زیبایی زنان در ابتدا ناحیه تناسلی را پاکسازی نموده سپس لیزر انجام می شود . مدت زمان انجام لیزر حدود پنج تا ده دقیقه می باشد . البته مدت زمان استفاده از لیزر جوانسازی واژینال بسته به شدت عارضه متفاوت می باشد .

اشعه لیزر سبب تحریک کلاژن سازی و استحکام بافت واژن می شود و همین امر موجب افزایش خونرسانی در این ناحیه می شود .

تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر

تعداد جلسات جوانسازی واژن با لیزر یا تنگ کردن واژن بسته به شدت عارضه متفاوت می باشد . به طور معمول تعداد جلسات درمانی بین یک تا سه جلسه می باشد و نتیجه بلافاصله پس از جلسه اول مشخص می شود اما به منظور تثبیت کلاژن سازی بهتر است فرد هر سه جلسه را انجام دهد . معمولا مدت زمان فاصله هر جلسه تنگ کردن واژن با لیزر ماهی یک بار خواهد بود .

عوارض تنگ کردن واژن با لیزر

لیزر یک تکنیک و اشعه است که بایستی توسط فرد متبحر انجام شود و دستگاه خوبی در این زمینه به کاربرده شود . در صورتی این شیوه زیبایی توسط جراح زیبایی زنان متبحر همراه با دستگاه خوب انجام شود عارضه ای نخواهد داشت . لذا به منظور پیشگیری از بروز چنین عوارضی بهتر است به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زایمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

بهترین روش ترمیم گشادی واژن

بهترین روش ترمیم گشادی واژن ناشی از زایمان جراحی است . زیرا در جراحی بافت اضافه برداشته می شود و سپس بافت از زیر مخاط به یکدیگر متصل شده و مخاط مجدد بخیه می شود . ولی اگر گشادی واژن به دلیل افزایش سن و احساس خود فرد باشد، در این مواقع بهترین روش ترمیم گشادی واژن لیزر خواهد بود و نیازی به جراحی نیست .

شایان ذکر است، انتخاب روش ترمیم گشادی واژن بسته به وضعیت بیمار متفاوت می باشد و انتخاب روش درمان برعهده جراح زیبایی زنان و پس از معاینه و بررسی های لازم مشخص می گردد .

تاثیر لیزر مونالیزا تاچ بر روی بافت واژن

تنگ کردن واژن با لیزر انجام می شود زمانی که اشعه لیزر به داخل واژن تابیده می شود یک لایه نازک از سطح مخاطی به صورت نقطه ای برداشته می شود و بافت لیزر به زیر مخاط نفوذ می کند و باعث افزایش کلاژن سازی در زیر مخاط می شود و لایه های جدید روی آن ساخته می شود و لایه جدید آبرسانی بهتری دارد و میزان ترشحات بالاتری دارد و این دو عامل یعنی آبرسانی بهتر مخاطی و کلاژن سازی بافت زیر مخاط باعث جوانسازی واژن می شود .

کلام آخر

بانوانی که به هر دلیل از زیبایی ناحیه تناسلی خود رضایت ندارند و این امر موجب تاثیرات منفی بر روی روابط زناشویی آن ها شده است، می توانند با انجام این جراحی اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابند . به همین منظور در صورت مشاوره می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس حاصل فرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین متخصص زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 1,759 times, 1 visits today)
دکتر الهه ثناگو متخصص زنان و زایمان

دکتر الهه ثناگو

جراح متخصص زنان زايمان و نازايی ـ لاپاراسكوپی، هيستروسكوپی
دكتر الهه ثناگو متخصص زنان زايمان نازايي دوره شش ساله پزشكي عمومي را در دانشگاه ايران به اتمام رساند
و سپس در سال ١٣٨٤ دوران تخصص خود را در رشته جراحي زنان و زايمان و نازايی به اتمام رسانيد.
سپس حدود دو سال دوران طرح خود را در استان كرمانشاه در خدمت رساني به مردم محروم
شهرستان گيلانغرب سپری كرد و پس از آن به تهران بازگشت .
ايشان دوره های كوتاه مدت و بلند مدت آموزش لاپارسكوپی و اندومتريوز را در خدمت اساتيد
بزرگی چون استاد عادل شروين در تهران، استاد البرزی در شيراز و پروفسور arnaud wattiez
در فرانسه گذرانده است .
سهامدار بیمارستان عرفان_نيايش

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *