ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی زنان که بر روی ناحیه تناسلی خارجی انجام می شود عمل لابیاپلاستی است . عمل لابیاپلاستی در میان جراحی های زیبایی زنان بیشترین خواهان را دارد . زیبایی ناحیه تناسلی نه تنها موجب افزایش اعتماد به نفس فرد می شود بلکه بر روی روابط زناشویی افراد هم تاثیر گذار خواهد بود .

آناتومی ناحیه تناسلی به صورتی است که لب های کوچک توسط لب های بزرگ پوشیده می شود . البته فرم ناحیه تناسلی بسته به نژاد، ژنتیک، سن، زایمان، کاهش و افزایش وزن های زیاد، تحریکات انجام شده توسط خود فرد و دوره بلوغ متفاوت خواهد بود .

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

چه افرادی می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

افرادی که لب های کوچک بزرگی دارند و در زمان انجام فعالیت های ورزشی، پوشیدن لباس های جذب و برقر اری رابطه جنسی اذیت می شوند این افراد کاندید مناسبی برای عمل لابیاپلاستی می باشند .

روش های جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به روش های متعددی انجام می شود که این روش های عبارت است از: جراحی سنتی و لابیاپلاستی با لیزر می باشد، که نوع تکنیک جراحی با توجه به آناتومی، سایز، ضخامت و شکل ظاهری ناحیه تناسلی برای فرد انجام می گردد .

عمل لابیاپلاستی به روش سنتی

با توجه به پیشرفت های بسیار در زمینه علم  پزشکی زنان هنوز هم جراحی سنتی جز یکی از شایعترین جراحی های زیبایی زنان است که مورد استفاده قرار می گیرد . معمولا عمل لابیاپلاستی به روش سنتی در اتاق عمل و تحت بیهوشی عمومی طی یک ساعت زمان انجام می شود .

عمل لابیاپلاستی با لیزر

با وجود تمام پیشرفت های پزشکی عمل لابیاپلاستی با لیزر جز پرطرفدارترین جراحی ها به شمار می آید . دلیل تمایل و خواهان این نوع جراحی ها به دلیل کم تهاجمی بودن آن هاست . معمولا لابیاپلاستی با لیزر در مطب با بی حسی موضعی قابل انجام است .

به همین منظور بیمار عوارض بیهوشی جراحی را نخواهد  داشت . در عمل لابیاپلاستی با لیزر جراحی برای فرد سبک تر بوده و کمتر به بخیه نیاز خواهد داشت .

شایان ذکر است، تکنیک به کارگرفته شده کاملا بسته به تبحر جراح زیبایی زنان در نتیجه جراحی تاثیر گذار خواهد بود . سعی نمایید در انتخاب جراح خود دقت لازم را داشته باشید تا از بروز عوارض ناشی از جراحی و به کار گرفتن دستگاه های غیر استاندارد پیشگیری نمایید .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگومراجعه نمایید.

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

عمل لابیاپلاستی با لیزر در صورتی که به درستی و توسط جراحی زیبایی زنان متبحر انجام گردد هیچ گونه عارضه ای را برای فرد به همراه نخواهد داشت . اما برخی از افراد از اینکه بر روی ناحیه کلیتوریس آن ها تاثیر منفی بگذارد می ترسند، به همین خاطر باید گفت عمل لابیاپلاستی هیچ گونه تاثیری بر روی این ناحیه نخواهد گذاشت .

مراقبت های قبل از عمل لابیاپلاستی با لیزر

بهتر است ابتدا فرد مورد معاینه و بررسی جراح زیبایی زنان قرار گیرد و در صورت مشاهده هر گونه بیماری اعم از: عفونت، زگیل تناسلی، تبخال و خونریزی های غیز طبیعی لازم است ابتدا به درمان این بیماری ها پرداخته سپس در صورت صحت کامل می تواند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد . همچنین قبل از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام آزمایشات و تست پاپ اسمیر برای زنان متحل ضروری است .

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر

مراقب های عمل لابیاپلاستی با توجه به نوع تکنیک به کار رفته متفاوت خواهد بود .   لذا فرد سعی نماید پس از انجام جراحی هیچ گونه فشار جسمی وارد نیاورد .

سعی نماید به مدت یک هفته استراحت کند و از انجام فعالیت های روزمره اجتناب ورزد .

پس از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر بهتر است فرد به مدت دو روز از کمپرس سرد استفاده نماید .

برقراری رابطه جنسی و انجام فعالیت های ورزشی بهتر است پس از یک ماه انجام شود و قبل از این زمان از انجام این نوع فعالیت ها اجتناب ورزید .

کلام آخر

عمل لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش های جراحی کم تهاجم می باشد که هیچ گونه عارضه ای را برای فرد به دنبال نخواهد داشت . تنها لازم است قبل از انجام این عمل زیبایی در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید تا زا بروز عوارض ناشی از جراحی و تکنیک نادرست و همچنین استفاده از دستگاه لیزر غیر استاندارد بکاهید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

ده + 8 =

Call Now Button