خانه » هزینه لابیاپلاستی در تهران

هزینه لابیاپلاستی در تهران

هزینه لابیاپلاستی چقدر است ؟ حتما یکی از سوالاتی که ذهن شما بانوان عزیز را مشغول به خود کرده است این سوال می باشد! هزینه نهایی جراحی زیبایی واژن به عوامل متعددی بستگی دارد برای مثال ، مهارت جراح و متخصص زنان ، میزان مشکلات موجود در لابیا و نوع روش جراح برای تغییر شکل لابیا و موارد دیگر می تواند در تعیین هزینه نهایی تاثیر بگذارد. در ادامه مطلب به بررسی عوامل موثر بر میزان هزینه لابیاپلاستی با لیزر و دیگر روش های آن خواهیم پرداخت.

هزینه لابیاپلاستی - دکتر الهه ثناگو

تنها هزینه را اولیت قرار ندهید!

پیش از پرداختن به هزینه ‌ها و عوامل موثر بر هزینه لابیاپلاستی ، باید تأکید کنیم که نباید هرگز کیفیت و تجربه پزشک زنان را فدای هزینه پایین یک پزشک بی‌ تجربه و بدون مهارت کافی کنید. ممکن است یک پزشک هزینه ‌ای بسیار پایین با خدماتی جذاب ارائه دهد ، اما آیا به عوارض ناشی از آن نیز توجه کرده‌ اید؟ آیا می دانید که نتیجه حاصل از این هزینه چه خواهد بود؟

اندام تناسلی بانوان بسیار حساس است و نیاز به حفظ سلامت و توجه کافی دارد. بعد از جراحی زیبایی لابیا توسط پزشک بی ‌تجربه با هزینه کم ، ممکن است فرد به عوارضی مانند کبودی ، تورم، درد ، التهاب و مشکلات بیشتری مبتلا شود. در برخی موارد، درمان و رسیدگی به این عوارض ممکن است بسیار سخت و دردسر ساز باشد و حتی در غیر قابل بهبود باشد ، در نتیجه در ابتدا اولویت خود را انتخاب یک جراح و متخصص زنان ماهر در تهران د کتر الهه ثناگو قرار دهید و سپس برای هزینه نهایی با پزشک خود صحبت کنید.

عوامل موثر بر تعیین هزینه لابیاپلاستی در تهران

شکل ظاهری و فرم لابیاها

شکل ظاهری لابیا در هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. در واقع ممکن است لابیا برخی از بانوان حجم و اندازه بیشتری داشته باشد و طی جراحی پزشک تغییرات بسیار زیادی را اعمال نماید. نکته دیگری که باید بدانید عدم قرینگی میان لابیا ها است که این موضوع نیز می تواند در هزینه نهایی تاثیر بگذارد.

تکنیک ها متنوع جراحی

روش های متنوع و گوناگونی برای لابیاپلاستی وجود دارد که هر کدام دارای مزایای بخصوصی می باشند. برخی از این تکنیک های پیچیدگی خاصی دارند و تنها برای عده خاصی از بانوان به کار گرفته می شوند. بی شک این موضوع می تواند در هزینه نهایی جراحی زیبایی واژن تاثیر بگذارد.

تعداد برش های لازم

گاهی اوقات لابیا ها بسیار بزرگ هستند و لازم است جراح برش های متعدد با تکنیک های بخصوصی را ایجاد کند ، که به دنبال این اقدام پروسه جراحی طولانی تر شده و نیازمند تمرکز بیشتری می باشد. هریک از تکنیک های موجود جهت ایجاد برش همچون شکل V و Z در هزینه لابیاپلاستی تاثیر می گذارند.

آیا تفاوتی میان هزینه لابیاپلاستی با جراحی و لیزر وجود دارد؟

بی شک میزان هزینه جراحی زیبایی واژن با تکنیک های جراحی و لیزر متفاوت خواهند بود. پروسه لابیاپلاستی با لیزر یک روش غیر جراحی است که با بکارگیری از یک لیزر بخصوص برش های لازم ایجاد می شوند. از مزیت های بی نظیر این تکنیک می توان به پروسه جراحی سریع با کمترین عوارض و خطرات جانبی همچون خونریزی اشاره کرد در نتیجه با وجود ویژگی های بی نظیر این پروسه با استفاده از لیزر دارای هزینه ای مقرون به صرفه تر می باشد.
بر خلاف جراحی زیبایی واژن با لیزر ، تکنیک های جراحی لابیا پلاستی نیازمند پروسه های طولانی با اعمال تغییرات پیچیده می باشند ، همچنین این تکنیک به مراقبت های بیشتری احتیاج دارد و ممکن است دوره نقاهت طولانی تری داشته باشد که تمامی این موارد می توانند بر افزایش هزینه لابیاپلاستی تاثیر بگذارند.

آیا هزینه های بالای لابیاپلاستی تضمین کننده نتایج عالی است؟

حتما به پزشک زنان متعددی مراجعه کرده اید و شاهد برخی قیمت های باورنکردنی لابیاپلاستی بوده اید. بدون شک به این فکر کرده اید که آیا هزینه های بالا می توانند تعیین کننده نتیجه عالی باشند یا خیر؟ آیا اگر شما به پزشکی مراجعه کنید که هزینه هایی منصفانه تر دارد به این معناست که تبحر و مهارت کافی را ندارد؟

باید بدانید که بهترین جراح و متخصص زنان تهران دکتر الهه ثناگو با توجه به موقعیت و میزان مهارت خود در بکارگیری از تکنیک ها مختلف هزینه نهایی را تعیین می کنند. برخی بانوان بر این باورند که هزینه بالای جراحی لابیاپلاستی نشان‌ دهنده کیفیت و نتیجه فوق ‌العاده جراحی است ، اما این موضوع همیشگی نیست. بهتر است ابتدا اطلاعات کاملی از هزینه‌ های دیگر پزشکان جمع ‌آوری کنید و سپس از مهارت و تجربه بالای جراح اطمینان حاصل کنید. اگر تفاوت قیمت میان پزشکان بسیار زیاد بود ، به دنبال پزشکی باشید که تمرکز اصلی او بر روی مشکلات شما باشد و هزینه‌ ها در درجه دوم اهمیت قرار گیرند.

همچنین ، اگر هزینه لابیاپلاستی کم و مهارت پایین انجام شود ، ممکن است نیاز به جراحی مجدد و صرف هزینه بیشتری داشته باشید. بنابراین ، نه هزینه بسیار بالا نشان ‌دهنده مهارت و تجربه بالای جراح لابیاپلاستی است و نه هزینه کم. شما باید به پزشکی مراجعه کنید که دلسوزانه به رفع مشکلات شما بپردازد و سپس تصمیمات لازم درباره هزینه جراحی را بگیرد.

دکتر الهه ثناگو متخصص زنان و زایمان

دکتر الهه ثناگو

جراح متخصص زنان زايمان و نازايی ـ لاپاراسكوپی، هيستروسكوپی
دكتر الهه ثناگو متخصص زنان زايمان نازايي دوره شش ساله پزشكي عمومي را در دانشگاه ايران به اتمام رساند
و سپس در سال ١٣٨٤ دوران تخصص خود را در رشته جراحي زنان و زايمان و نازايی به اتمام رسانيد.
سپس حدود دو سال دوران طرح خود را در استان كرمانشاه در خدمت رساني به مردم محروم
شهرستان گيلانغرب سپری كرد و پس از آن به تهران بازگشت .
ايشان دوره های كوتاه مدت و بلند مدت آموزش لاپارسكوپی و اندومتريوز را در خدمت اساتيد
بزرگی چون استاد عادل شروين در تهران، استاد البرزی در شيراز و پروفسور arnaud wattiez
در فرانسه گذرانده است .
سهامدار بیمارستان عرفان_نيايش

برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران

  باوری اشتباه در میان بانوان رایج است این است که فکر می کنند تنها در هنگام زایمان، بارداری یا بیماری نیاز است به بهترین...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *