خانه » بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی یکی از امور درمانی و زیبایی مهم است که امروزه بسیاری از خانم هایی که به زیبایی اندام تناسلی خود اهمیت می دهند ، نسبت به انجام آن اقدام می کنند. این افراد باید بدانند که اگر می خواهند به نتایجی مطلوب و ایده آل و بدون عوارض جانبی دست پیدا کنند باید دو اصل مهم را رعایت کنند. اولین و مهم ترین اصل این است که شما برای انجام آن به بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران مراجعه کنید و بعد از آن نکات مراقبتی را رعایت فرمایید. این دو اصل در کنار هم می توانند شما را به خواسته های مورد نظرتان برسانند. اما آیا می دانید چگونه باید به بهترین جراح و متخصص زنان را برای عمل زیبایی مورد نظر خود انتخاب کنید؟ با این مقاله از سایت دکتر الهه ثناگو بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان تهران همراه باشید تا شما را با مشخصات بهترین دکتر زنان برای انجام عمل کوچک کردن لابیا ها آشنا سازیم. 

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران - دکتر ثناگو

 

دکتر لابیاپلاستی خوب در تهران

یافتن بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران یکی از عاقلانه ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. تحقیق در مورد یافتن یک پزشک خوب برای عمل کوچک کردن لابیاها بسیار با اهمیت است چرا که نتیجه عمل جراحی با هنر دست و مهارت پزشک ارتباط کاملا مستقیمی دارد. پزشک جراح و متخصص زنان که در زمینه انجام جراحی زیبایی زنان مهارت بالایی داشته باشد بهترین گزینه برای انتخاب است. به غیر از آن تشخیص نیاز داشتن یا نداشتن شما به انجام این جراحی مقوله ی دیگری است. 

دکتر خوب کسی است که با وجدان کاری بالا به جهت درمان و بالا بردن سلامتی جسمی و روانی شما بتواند به شما خدمات ارائه دهد. عمل کوچک کردن لابیاها یکی از اعمال جراحی زیبایی زنان است که برای خانم ها انجام می گیرد. نیاز به انجام عمل زیبایی واژن یکی از موضوعات و چالش های مهم در این عمل محسوب می شود.

کاندیدای مناسب برای عمل لابیاها از نظر بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

عمل لابیا یک نوع جراحی زیبایی در ناحیه تناسلی است که دقیقا بر روی لبهای داخلی واژن( لابیاماژور) انجام می شود. افرادی که دارای لابیاهای بسیار بزرگ و افتاده ای هستند، کسانی که لابیای آنها چروکیده است و یا خیلی نامتقارن است می توانند این جراحی را انجام دهند. افتادگی لب های واژن به دلایل مختلفی اعم از زایمان طبیعی و یا انجام رابطه جنسی زیاد و معمولا با افزایش سن رخ می دهد.  در خانم های جوان که به صورت ژنتیکی دارای لابیاهای بزرگی هستند نیز این عمل انجام می شود. اما آیا هرکسی که خودش احساس کرد لابیای بزرگی دارد بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران برای او این جراحی را انجام می دهد؟

خیر ؛ تشخیص نیاز به انجام جراحی زیبایی لابیاها به هیچ وجه تنها با نظر خود فرد انجام نمی گیرد. بهترین جراح زنان و زایمان تهران ابتدا باید فرد را معاینه کند. شرایط سلامتی و جسمانی او را بسنجد و در صورت نیاز به انجام این پروسه توصیه می کند. درست است که این عمل بر روی ناحیه لبه های واژن انجام می شود و از نظر زیبایی تاثیرگذاری بالایی دارد. اما در موارد بسیار زیادی دیده شده است که فرد به علت نیاز درمانی و رفع بیماری باید این پروسه درمانی و زیبایی را انجام دهد.

عفونت واژن یکی از مواردی است که می تواند فرد را به انجام این عمل سوق دهد. اشتباه نکنید هرکسی که دچار عفونت باشد نیاز به عمل زیبایی لابیاها ندارد. اما زمانی که بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران فردی را معاینه می کند و می بیند که فرد دارای لابیاهای نامتناسب و بزرگی است می تواند تشخیص دهد که چرا درمان های مخصوص عفونت برای این فرد جواب نمی دهد. بزرگ بودن لبیا ماژور می تواند منجر به عفونت شود. بزرگ بودن لابیاها از نظر بهداشتی مشکل ایجاد می کند. بنابراین به غیر از مساله زیبایی مساله بهداشتی نیز مد نظر پزشک است.

 

اعتماد به بهترین دکتر لابیاپلاستی در خصوص انتخاب روش جراحی

همانطور که می دانید روش های مختلفی از قبیل لیزر و جراحی برای انجام این عمل وجود دارد. همین عامل سبب شده است که افراد بین انتخاب نوع روش بهتر سردرگم باشند. یکی از موارد مهمی که قبل از عمل باید به آن توجه ویژه ای کنید اعتماد به پزشک است. در صورتی که بهترین جراح زیبایی زنان در تهران را انتخاب کرده باشد باید بتوانید به حرف های او و توصیه های کاربردی توجه کنید. روش های مختلف به تناسب شرایط افراد مختلف است که انتخاب می شود. پزشکی که مهارت بالایی داشته باشد می تواند به درستی تشخیص دهد که چه روشی برای انجام عمل مناسب است.

عمل زیبایی لابیاها تو مطب و با بی حسی انجام میشه؟

یکی دیگر از سوالاتی که افراد در خصوص انجام عمل زیبایی لابیاها دارند در خصوص محل انجام و عمل با بی حسی موضوعی یا بیهوشی است. بستگی به شرایط شما دارد که بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران تصمیم به عمل لابیا با بیهوشی بگیرد یا بی حسی. اگر تنها عمل زیبایی واژن بخواهد انجام شود، این جراحی در مطب قابل انجام است. در غیر این صورت نیاز به بیهوشی دارد که در بیمارستان باید انجام بگیرد.

 
 

آیا فرد حین عمل دردی را احساس می کند؟

پاسخ دکتر ثناگو ، بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران به این سوال این است که ، معمولا بی حسی به نحوی انجام می گیرد که فرد هیچ حس دردی را ندارد. بنابراین پزشک یک آمپول بی حسی به ناحییه مورد نظر تزریق می کند در ابتدا این آمپول را کمی احساس خواهید کرد اما بعد از آن هنگام انجام برش و یا دوختن ناحیه هیچ حس دردی را نباید داشته باشد.

آیا لازم است جراح زنان بعد از زایمان اقدام به انجام کوچک کردن لبه های واژن کند؟

برای بسیاری از دختران جوان این سوال مطرح است که اگر عمل لابیا را انجام دهند و بعد از آن زایمان داشته باشند آیا این عمل برگشت نخواهد داشت و دوباره به حالت قبل باز نمی گردد؟

پاسخ بهترین جراح زنان و زایمان تهران به این سوال این است که ، این مساله جای نگرانی ندارد. به طور کلی در اثر زایمان بدن تحت تاثیر تغییرات هورمونی قرار خواهد گرفت و ممکن است کل اندام تناسلی تیره تر شود و تغییراتی درآن ایجاد شود اما بافتی که در عمل لابیا برداشته می شود به هیچ عنوان برنمیگردد و دوباره رشد نمی کند. بنابراین تغییر چشمگیری در اندازه لابیا بعد از زایمان دیده نخواهد شد.

آیا ممکن است بعد از عمل کوچک کردن لابیاها تغییری در میل و یا حس جنسی ایجاد شود؟

از دلایلی که باعث کاهش اعتماد به نفس زنان در روابط زناشویی می شود، بزرگ بودن لابیا است. هنگامی که این مشکل برطرف شود تمایل افراد برای برقراری رابطه بالاتر می رود. از طرفی پزشکی که مهارت لازم را دارد و از شناخت بالایی در خصوص آناتومی اندام تناسلی زنانه برخوردار است، می تواند بدون هیچ آسیبی به ارگان های اصلی بدن زنان این عمل را انجام دهد. با انجام عمل زیبایی لابیا ها توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران میزان درد در زمان برقراری رابطه جنسی کاهش می یابد و این تنها به دلیل برداشتن پوست اضافی ناحیه تناسلی می باشد که این حالت موجب افزایش میل جنسی می شود. بنابراین تاثیر این عمل بر میل جنسی مثبت است.

 

 

راه های انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

برای اینکه بتوانید یک پزشک خوب انتخاب کنید باید به قدر کافی تحقیق کنید. منابع تحقیقاتی مختلفی وجود دارد که با بهره گیری درست از آنها می توانید به انتخاب درست دست پیدا کنید.

  • مشاهده فیلم های واقعی 
  • مشاهده مصاحبه بیماران مختلف پس از انجام عمل
  • شنیدن توصیه ها و نکات مهم این عمل از زبان بهترین جراح لابیاپلاستی تهران
  • پرس و جو از اطرافیان و دوستان و آشنایایی که قبل از شما این جراحی را انجام داده اند.

برای اینکه بتوانید به این فیلم ها و مصاحبه ها به رایگان دسترسی پیدا کنید از طریق پیچ اینستاگرام و یا کانال آپارات دکتر الهه ثناگو می توانید اقدام کنید.

 

دکتر الهه ثناگو متخصص زنان و زایمان

دکتر الهه ثناگو

جراح متخصص زنان زايمان و نازايی ـ لاپاراسكوپی، هيستروسكوپی
دكتر الهه ثناگو متخصص زنان زايمان نازايي دوره شش ساله پزشكي عمومي را در دانشگاه ايران به اتمام رساند
و سپس در سال ١٣٨٤ دوران تخصص خود را در رشته جراحي زنان و زايمان و نازايی به اتمام رسانيد.
سپس حدود دو سال دوران طرح خود را در استان كرمانشاه در خدمت رساني به مردم محروم
شهرستان گيلانغرب سپری كرد و پس از آن به تهران بازگشت .
ايشان دوره های كوتاه مدت و بلند مدت آموزش لاپارسكوپی و اندومتريوز را در خدمت اساتيد
بزرگی چون استاد عادل شروين در تهران، استاد البرزی در شيراز و پروفسور arnaud wattiez
در فرانسه گذرانده است .
سهامدار بیمارستان عرفان_نيايش

برچسب ها:
مقالات مرتبط
تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

اگر به تازگی زایمان انجام داده اید و یا به دلیل کاهش وزن، اندام های شما دچار تغییر شده اند، حتما با جستجو در اینترنت و پرس...

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

همانطور که می دانید انجام عمل لابیاپلاستی با هدف بهبود ظاهر لابیا و ایجاد تقارن در اندازه و فرم آنها از سوی جراح زیبایی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲ دیدگاه ها
  1. کارتون بی نظیره خانم دکتر من برای لابیاپلاستی ترمیمی پیشتون اومدم واقعا فوق العاده اید.

    پاسخ
  2. خانم دکتر شما واقعا بهترین جراح لابیاپلاستی هستید خیلی به مریضاتون کمک می کنید و پاسخشون رو میدید من و دو تا از دوستام این عمل رو پیشتون انجام دادیم اونا بعد از من به شما مراجعه کردن و خیلی راضی بودن ممنونم از شما

    پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *