ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

همه چیز در مورد سفید کردن واژن

همه چیز در مورد سفید کردن واژن

یکی از مواردی که سبب مراجعه به جراح زیبایی زنان می شود نارضایتی از رنگ ناحیه تناسلی می باشد، زیرا تیرگی این ناحیه موجب کاهش اعتماد به نفس و تاثیر منفی در روابط زناشویی افراد می گذارد، اما باید گفت امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تیرگی ناحیه تناسلی به راحتی قابل درمان است و افراد می توانند بدون هیچ نوع استرسی به درمان زیبایی ناحیه تناسلی خود بپردازند .

همه چیز در مورد سفید کردن واژن

همه چیز در مورد سفید کردن واژن

تعداد جلسات سفید کردن واژن

تعداد جلسات درمانی با توجه به برخی شرایط متفاوت می باشد، به طور معمول سفید کردن ناحیه تناسلی نیاز به سه جلسه درمان دارد که ماهی یکبار انجام می شود و خیلی نباید ایده آل در این مورد فکر کنیم، به دلیل اینکه ژنتیک بدن را نمی توان تغییر داد و تنها با لیزر می توان پوست را دو تا سه درجه سفید کنیم ولی انتظار یک پوست فوق العاده روشن و معجزه را نباید از لیزر داشت . لیزر در حد دو تا سه درجه موجب روشن شدن پوست می شود، که آن هم بسته به نوع پوست متفاوت می باشد . برخی از پوست با انجام لیزر روشن تر شده و برخی دیگر از پوست ها مقاوم تر اند و توصیه می شود تا سه جلسه درمان را حتما کامل کنید .

لازم به ذکر است، در جلسه اول ممکن است بیمار احساس کند که پوست کمی تیره تر است و این تنها به دلیل این است که لیزر یک سوختگی سطحی را ایجاد می کند و سپس پوست تیره می ریزد و پوست زیرین تمیز و روشن تر خواهد بود .

گاهی اوقات ممکن است با توجه به برخی شرایط پزشک تصمیم بگیرد که انجام سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر پس از چند ماه مجدد تکرار شود .

ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است ؟

مدت زمان ماندگاری سفید ماندن ناحیه تناسلی براساس شرایط فرق می کند، زمانی که فردی چاقی در ناحیه پا دارد و راه رفتن موجب می شود تا آن ناحیه در معرض اصحطکاک باشد و اصطحکاک ممکن است باعث شود تا آن حالت بازگردد و معمولا بین شش ماه تا یکسال ماندگاری را برای بیمار توضیح می دهیم و پس از آن بیمار مجدد معاینه می شود . در صورتی که نیاز باشد تا مجدد این روش انجام شود، می توان یک جلسه دیگر آن را شارژ نمود .

آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد ؟

قبل از انجام لیزر درمانی پماد بی حسی بر روی پوست بیمار زده می شود، که حدود نیم ساعت بر روی پوست باقی می ماند و سپس شسته شده و کار لیزر انجام می شود . پماد بی حسی تقریبا پوست را بی حسی می کند، لذا در حین کار با لیزر فرد دردی نخواهد داشت . در صورتی که بیمار خیلی حساس باشد، ممکن است تنها مقداری شات لیزر را حس کند و این تنها در حد یک حس می باشد و مطلوب نیست و منجر به ایجاد درد نخواهد شد.

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

آیا سفید کردن لیزر عوارض دارد ؟

لیزر به هر حال یک اشعه و تکنیک است و استفاده از این دستگاه باید توسط فردی انجام شود که با آن آشنا باشد و دستگاه خوبی در این زمینه به کار رود . در صورتی که لیزر درمانی توسط فرد مجرب و دستگاه خوب انجام شود بدون عارضه است ولی دیده شده سوختگی های با انجام کار ایجاد شده و ایجاد این عارضه می تواند ناشی از دستگاه نامناسب و تنظیمات نادرست و یا فردی است که این درمان را انجام می دهد، باشد .

لذا توصیه می شود برای انجام لیزر نزد فرد ماهر روید و تنها دستگاه مهم نیست بلکه فردی که این کار را انجام می دهد، موثر است . در صورتی که این دو مورد را رعایت کنیم و از آن مطمئن باشیم هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند و درمان است و حس خوبی را منتقل می کند .

آیا سفید کردن واژن موجب ایجاد مشکلات ناباروری می شود ؟

سفید کردن واژن و تمامی فعالیت های لیزری که در ناحیه تناسلی انجام می شود، موجب ناباروری نمی گردد . زیرا میزان نفوذ اشعه لیزر بسیار پایین است و حداکثر تا زیر مخاط می رسد و تنها موجب تحریک سلول ها و بافت کلاژن سازی و موارد دیگر نمی شود و مشکلاتی نظیر: نازایی، کیست تخمدان، درد لگن، مشکلات تخمدان و … ایجاد نمی شود .

هزینه سفید کردن واژن

هزینه سفید کردن واژن با توجه به برخی از عوامل همچون تعداد جلسات درمانی و دستمزد پزشک متفاوت می باشد . لذا هزینه های درمان قبل از معاینه حضوری مشخص نمی گردد . در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران مراجعه نمایید .

کلام آخر

در صورتی که تمایل دارید سفید کردن واژن را انجام دهید اما در مورد روش درمان مردد هستید بهتر است قبل از اقدام و استفاده از هر روشی ابتدا با یک جراح متبحر مشورت نمایید . جهت تکمیل اطلاعات عمومی خود در خصوص این مطلب می توانید به مقاله سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

دو × 1 =