ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

نکات مهم جراحی زیبایی واژن

نکات مهم جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می آید . به همین منظور سوالات متعددی در این خصوص ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته است . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی زیبایی زنان با ما همراه باشید …

نکات مهم جراحی زیبایی واژن

نکات مهم جراحی زیبایی واژن

آیا می توان با جراحی های واژن مشکل به ارگاسم نرسیدن را برطرف نمود ؟

عدم ارگاسم علل مختلفی دارد که مهمترین علت آن به دلیل مسائل روحی و روانی است، ولی اگر علت ارگاسم آناتومی برهم خورده دستگاه تناسلی باشد . به طور مثال:  در اثر زایمان، عفونت های مکرر، بافت مخاطی واژن برهم ریخته باشد و یا در اثر افزایش سن سلول های واژن فرسوده شده باشند و لغزندگی کافی حین نزدیکی ایجاد نکنند در این موارد می توانیم با کمک جراحی های واژن یا لیزر واژن این مشکل را برطرف کنیم و بیمار به ارگاسم حین مراقبت برسد .

روش های جوانسازی ناحیه تناسلی به چه صورت است ؟

جوانسازی ناحیه تناسلی با لیزر انجام می گردد، با تابیدن اشعه لیزر به داخل واژن یک لایه نازک از سطح مخاطی به صورت نقطه ای برداشته می شود و بافت لیزر به زیر مخاط نفوذ می کند و باعث افزایش کلاژن سازی در زیر مخاط می شود و لایه های جدید روی آن ساخته می شود و لایه جدید آبرسانی بهتری دارد و میزان ترشحات بالاتری دارد و این دو عامل یعنی آبرسانی بافت مخاطی و کلاژن سازی بافت زیر مخاط باعث جوانسازی واژن می شود .

آیا پس از جراحی های زیبایی واژن نیاز به استراحت می باشد ؟

پس از جراحی های زیبایی واژن استراحت نسبی در حد یک هفته لازم است ولی انجام فعالیت های سنگین ورزشی و برقراری رابطه جنسی به مدت دو ماه پس از جراحی واژینال ممنوع می باشد .

آیا انجام جراحی زیبایی واژن با درد و خونریزی همراه است ؟

در حین جراحی زیبایی واژن مقدار بسیار کمی خونریزی وجود دارد اما خیلی زیاد نیست . بعد از عمل بیماری درد زیادی ندارد و با یک مسکن معمولی برطرف می شود و پس از جراحی زیبایی واژن به هیچ عنوان خونریزی وجود نخواهد داشت .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

سن مناسب انجام جراحی زیبایی واژن چیست ؟

برای انجام جراحی زیبایی واژن زمان سنی خاصی مشخص نشده است . هر سنی که یک خانم احساس نماید نیاز به انجام جراحی زیبایی واژن دارد توسط پزشک معاینه می شود و در صورتی که از نظر جراح زیبایی زنان این جراحی نیاز بود می تواند آن را انجام دهد .

آیا جراحی زیبایی واژن موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود ؟

جراحی زیبایی واژن هیچ گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس نمی شود، اما لازم به ذکر است بدانید؛ جراحی زیبایی واژن بهتر است توسط جراح زیبایی زنان خبره و ماهر انجام شود در صورتی که یک درمانگری که این کار را انجام می دهد آناتومی بدن را به خوبی نشناسد  نتواند به خوبی این کار را انجام دهد، ممکن است آسیب بزند . لذا توصیه می شود برای انجام جراحی زیبایی زنان به متخصص این کار مراجعه کنید .

گاهی اوقات تفاوت قیمت ها باعث می شود تا افراد برای انجام کار خود به پزشکانی مراجعه کنند که از نظر هزینه مبلغ پایین تری را دریافت نمایند اما متاسفانه تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشند و این باعث می شود آسیب های به ناحیه تناسلی وارد شود و این فاجعه آورد که خانمی برای انجام زیبایی به پزشک مراجعه کند و موجب آسیب به این ناحیه شود، زیرا این ناحیه بسیار برای رابطه جنسی مهم است . زیرا توصیه می شود تا بهترین مرکز و بهترین پزشک را برای این کار را انجام دهید تا مشکلی برای شما پیش نیایید و لذت جنسی هم بیشتر شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

چهار × 5 =