ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

تاثیر معجزه آسای لیزر مونالیزا تاچ در جوانسازی واژن

تاثیر معجزه آسای لیزر مونالیزا تاچ در جوانسازی واژن

با افزایش سن ناحیه تناسلی همانند دیگر اعضای بدن دست خوش تغیراتی می شود که این امر می تواند بر روی کیفیت زندگی انسان ها تاثیرات بسیاری بگذارد . با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر جایی هیچ گونه نگرانی نخواهد بود؛ زیرا مشکلات و بیماری های زنان قابل درمان است و امید به زندگی را تا چندین برابر افزایش داده است .

دوران یائسگی می تواند بر روی کیفیت زندگی و سلامت جسمی و روحی زنان تاثیرات بسیاری را بگذارد لذا یا کمک دستگاه لیزر مونالیزرا تاچ می توان پس از یائسگی موجب بهبود کیفیت زندگی زنان شد .

در دوران یائسگی، زنان با تولید کاهش هورمون های زنانه مواجه می شوند که این امر می تواند برای آن ها مشکلاتی را به همراه داشته باشد یکی از این مشکلات آتروفی واژن می باشد که می تواند بر روی کیفیت زندگی آن ها تاثیر بگذارد .

همچنین با افزایش سن کاهش کلاژن امری طبیعی است که می تواند بر روی دیواره واژن و ناحیه تناسلی تاثیر بگذارد و همین امر موجب کاهش حالت ارتجاعی دیواره واژن می گردد و بر روی روابط جنسی و بهداشت فردی تاثیر می گذارد .

تاثیر معجزه آسای لیزر مونالیزا تاچ در جوانسازی واژن

تاثیر معجزه آسای لیزر مونالیزا تاچ در جوانسازی واژن

لیزر مونالیزا تاچ چیست ؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین دستگاه های پزشکی لیزر مونالیزا می باشد، که تاثیرات بسیاری بر روی درمان بیماری های زنان و جراحی های زیبایی می گذارد . لیزر مونالیزا تاچ طبق نظر FDA امریکا بوده و نتایج شگرفی تا به امروز داشته است .

مکانیسم اثر لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ روشی غیر تهاجمی است که به صورت ضربات بسیار ضعیف به لایه سطحی ناحیه تناسلی وارد می شود . با تابیدن اشعه لیزر سوراخ های بسیار ریزی بر روی سطح مورد نظر ایجاد می شود که این امر سبب تحریک بافت های اطراف و کلاژن سازی می شود . در واقع این امر می تواند موجب جوانسازی واژن شود .

مراقبت های قبل از لیزر مونالیزا تاچ

بهترین زمان استفاده از لیزر یک هفته پس از اتمام دوره قاعدگی می باشد . بهتر است در صورتی که به بیماری مبتلا هستید پزشک خود را مطلع سازید و پس از درمان به اقدام به انجام لیزر درمانی نمایید.

مزایایی لیزر مونالیزا تاچ به چه صورت است ؟

لیزر مونالیزا در بهبود جوانسازی ناحیه تناسلی و بهبود روابط جنسی و ارگاسم بسیار موثر بوده و سبب اعتماد به نفس بیشتر در افراد می شود. نتیجه لیزر در کمترین زمان ممکن بدست می آید و سبب افزایش کیفیت بافت واژن و درمان مشکلات شایع زنان می شود . لیزر درمانی یکی از پرکاربردترین و برترین روش ها در درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی به شمار می آید که عبارت است از:

  • لابیاپلاستی
  • درمان بی اختیاری ادرار
  • عفونت های زنان
  • خشکی و آتروفی واژن
  • سفید کردن ناحیه تناسلی
  • تنگ کردن واژن
  • درمان افتادگی رحم
  • درمان درد های حین رابطه جنسی
  • درمان یائسگی

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

مراقبت های پس از لیزر مونالیزا تاچ

در این روش درمانی نیازی به بستری شدن نیست و معمولا پس از درمان فرد می تواند به انجام فعالیت های روزمره خود برسد اما بهتر است به مدت دو روز از انجام فعالیت های سنگین اجتناب ورزد .

معمولا فرد پس از درمانی کمی احساس سوزش و تورم خواهد داشت که این عارضه موقتی است و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . معمولا بهتر است به مدت سه تا پنج روز طبق نظر پزشک از برقراری رابطه جنسی اجتناب ورزید .

عوارض لیزر مونالیزا تاچ

لیزر یک روش درمانی و زیبایی است که تا به امروزه هیچ گونه عارضه ای در این روش دیده نشده است . معمولا فرد تحت درمان تنها با قرمزی و تورم مواجه خواهد شد که این نوع عارضه ها همانند هر روش دیگر پیش می آید و امری طبیعی است و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می گردد .

اما برخی از عوارض نظیر سوختگی در اثر انجام نادرست و تحت نظر افراد غیر متخصص ایجاد شود، که به منظور پیشگیری از این نوع عارضه ها بهتر است به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید و در انتخاب خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

نتیجه لیزر مونالیزرا تاچ

نتیجه لیزر مونالیزا تاچ بسیار سریع بوده و در مدت زمان بسیار کوتاه مشخص می شود . درصد نتیجه لیزر مونالیزا در هر فرد متفاوت خواهد بود . در صورتی که قصد انجام جوانسازی واژن با لیزر را دارید بهتر است با یک جراح زیبایی زنان مشورت نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین متخصص زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

دو + دوازده =

Call Now Button