ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است . زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی یکی از مهمترین دغدغه ها اکثریت زنان بوده و برای آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد و می تواند بر روی اعتماد به نفس و روابط جنسی آن ها تاثیر بگذارد .

برخی از عوامل محیطی نظیر افزایش سن و زایمان بر روی عضلات ناحیه تناسلی تاثیر می گذارد . از این رو انجام جراحی تنگ کردن واژن می تواند موجب تقویت عضلات پرینه می شود .

ناحیه تناسلی به دلیل زایمان دچار کشیدگی عضلات می شود که معمولا زمانی که این کشیدگی بیش از حد باشد به طور ناخودآگاه بهبود نمی یابد و همین امر موجب نارضایتی افراد می گردد .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن به دو روش جراحی و لیزر قابل انجام است، انتخاب روش جراحی با توجه به شرایط فرد توسط جراح زیبایی زنان پس از بررسی های لازم مشخص می گردد، که در ادامه به شرح این دو روش می پردازیم …

عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با جراحی معمولا تحت بیهوشی عمومی و در اتاق عمل قابل انجام است . مدت زمان انجام جراحی تنگ کردن واژن حدود یک ساعت خواهد بود و پس از چند ساعت فرد می تواند ترخیص شود .

تنگ کردن واژن با لیزر

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و بروزترین دستگاه های لیزر انجام جراحی های زیبایی با لیزر شیوع بسیار زیادی پیدا کرده است . تنگ کردن واژن با لیزر یک روش کم تهاجمی است که بدون بیهوشی عمومی و تنها با تزریق داروی وریدی در مطب قابل انجام است . معمولا در این روش بدون هیچ گونه خونریزی و بخیه جراحی انجام می شود .

تنگ کردن واژن با لیزر غالبا طی چند جلسه قابل انجام است و میزان گشادی ناحیه تناسلی تعیین کننده تعداد جلسات درمان می باشد . لازم به ذکر است، تعداد جلسات درمان عموما بین یک تا سه جلسه متغیر خواهد بود .

اقدامات قبل از تنگ کردن واژن

ابتدا فرد بایستی جهت بررسی و معاینات لازم به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید . بهتر است قبل از جراحی تنگ کردن واژن مصرف دخانیات اعم از سیگار و … را کنار بگذارد . همچنین در صورتی که فرد دارو مصرف می نماید بهتر است پزشک خود را مطلع سازد و در صورت لزوم با صلاح دید پزشک بهتر است برای مدت کوتاه از مصرف آن داروی خاص نظیر آسپرین خودداری نماید .

عوارض تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یک جراحی زیبایی بدون عارضه است و برخی از عوارض نظیر التهاب پس از جراحی وجود خواهد داشت، این نوع جراحی ها موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . اما برخی از عوارض ناشی از جراحی است در این زمان به منظور پیشگیری از بروز چنین عوارضی بهتر است در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن

رعایت مراقبت های بعد از جراحی از مهمترین عواملی است که بر روی نتیجه آن تاثیر گذار است . لذا بهتر است برای دستیابی و رسیدن به نتیجه مطلوب توصیه های پزشک را انجام دهید .

برقراری رابطه جنسی بسته به روش جراحی زیبایی متفاوت خواهد بود، اما به طور معمول بهتر است از برقراری رابطه جنسی به مدت چهار تا شش هفته اجتناب ورزید .

انجام فعالیت های ورزشی سنگین به مدت دو ماه ممنوع می باشد .

از فشار آوردن به ناحیه تناسلی پس از جراحی اجتناب ورزید .

هزینه تنگ کردن واژن

هزینه جراحی تنگ کردن واژن به توجه به روش جراحی و برخی از عوامل متفاوت می باشد . لذا قبل از بررسی و معاینات لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تنگ کردن واژن می توانید با جراح زیبایی زنان مشورت نمایید .

کلام آخر

بانوانی که به هر دلیل از زیبایی ناحیه تناسلی خود رضایت ندارند و این امر موجب تاثیرات منفی بر روی روابط زناشویی آن ها شده است، می توانند با انجام این جراحی اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابند . به همین منظور در صورت مشاوره می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس حاصل فرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین متخصص زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

هجده + چهار =

Call Now Button