ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

یکی از مواردی که سبب مراجعه به جراح زیبایی زنان می شود نارضایتی از رنگ ناحیه تناسلی می باشد، زیرا تیرگی این ناحیه موجب کاهش اعتماد به نفس و تاثیر منفی در روابط زناشویی افراد می گذارد، اما باید گفت امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تیرگی ناحیه تناسلی به راحتی قابل درمان است و افراد می توانند بدون هیچ نوع استرسی به درمان زیبایی ناحیه تناسلی خود بپردازند .

عموما تیرگی ناحیه تناسلی به دلایل مختلفی رخ می دهد، اما یکی از بهترین روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی استفاده از لیزر مونالیزا می باشد . برای آشنایی بیشتر با این روش زیبایی با ما همراه باشید …

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی

روش های زیادی برای سفید سازی واژن وجود دارد که عبارت است از :

سفید کردن واژن با صابون

یکی از روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی استفاده از صابون ها می باشد اما باید گفت صابون دارای مواد شیمیایی بوده و به همین خاطر در برخی موارد نه تنها موجب رفع تیرگی ناحیه تناسلی نمی شود بلکه سبب تشدید تیرگی این ناحیه می شود، لذا بهتر است قبل از مصرف هر نوع صابونی با جراح زیبایی زنان مشورت نمایید .

کرم های موضعی

تبلیغات بسیاری در زمینه کرم های موضعی و رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد اما باید گفت بهتر است در این خصوص با یک جراح زیبایی زنان مشورت نماید و از مصرف خودسرانه این  نوع روش ها بپرهیزید، زیرا دیده شده که در برخی موارد استفاده از این نوع کرم ها نه تنها مفید نبوده بلکه نتیجه عکس نیز داشته است .

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

امروز با پیشرفت علم پزشکی زنان، استفاده از لیزر به منظور درمان بیماری ها و زیبایی یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی به شمار می آید . یکی از بهترین روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی استفاده از لیزر مونالیزا می باشد . معمولا لیزر هیچ گونه عارضه ای را برای فرد به همراه نخواهد داشت .

در این روش زیبایی ابتدا جراح با استفاده از یک کرم بی حسی ناحیه مورد نظر را بی حس می نماید . از آنجایی که لیزر یک روش کاملا بدون درد است و تنها هدف استفاده از کرم های موضعی احساس نکردن کوچک ترین ناراحتی می باشد . بسیاری از افراد تصور می کنند اشعه لیزر می تواند موجب بیماری در آن شود،  در صورتی که باید گفت استفاده از لیزر به منظور سفید سازی واژن هیچ گونه خطری را برای فرد ندارد .

مزیت سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

عموما از لیزر به منظور درمان بیماری ها و زیبایی استفاده می نمایند . لیزر یکی از بهترین روش ها در عرصه زیبایی و درمان بیماری ها می باشد . مزیت های دستگاه لیزر مونالیزا عبارت است از: درمان بی اختیاری ادرار، درمان خشکی واژن، درمان آتروفی، درمان عفونت ادراری، سفید کردن واژن، لابیاپلاستی، جوانسازی واژن و … می باشد .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

تعداد جلسات درمان سفید کردن ناحیه تناسلی

تعداد جلسات درمان پس از معاینه و بررسی های لازم توسط جراح زیبایی زنان مشخص می گردد، زیرا تعیین تعداد جلسات با توجه به شرایط فرد میزان تیرگی، نوع پوست و … متفاوت می باشد . اما آنچه به طور معمول تخمین زده می شود تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه متغییر می باشد .

مراقبت های بعد از سفید کردن ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی یک محیط گرم و مرطوب است به همین منظور رعایت بهداشت و خشک نگه داشتن آن بسیار حائز اهمیت می باشد .

پس از انجام لیزر بهتر است فرد از برقراری تماس جنسی به مدت ۷۲ ساعت اجتناب ورزد .

معمولا پزشک داروهای آنتی بیوتیک و کرم های را تجویز می نماید که استفاده از آن طبق دستور پزشک در روند درمان بسیار موثر می باشد، لذا بهتر است از استفاده از آن ها را فراموش نکنید .

انجام فعالیت های ورزشی به مدت ده روز پس از لیزر بهتر است قطع گردد .

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی

هزینه همانند تعداد جلسات درمان پس از بررسی های لازم مشخص می گردد زیرا هزینه سفید کردن واژن بر اساس یک تعداد عوامل متفاوت می باشد . لذا بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

کلام آخر

 در صورتی که تمایل دارید سفید کردن واژن را انجام دهید اما در مورد روش درمان مردد هستید بهتر است قبل از اقدام و استفاده از هر روشی ابتدا با یک جراح متبحر مشورت نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

یک × 2 =