ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

جراحی های همزمان زیبایی زنان

جراحی های همزمان زیبایی زنان

 

 

جراحی زیبایی زنان با طرفداران بسیاری همراه بوده است،  از این رو افرادی هستند که تصمیم دارند اعمال جراحی زیبایی را به دلیل مزیت های بسیاری که دارد به صورت همزمان انجام دهند. اما در این بین سوالاتی ذهن آن ها را به خود مشغول می کند که کدام از جراحی های زیبایی زنان را می توان به صورت همزمان با یکدیگر انجام داد. برای آشنایی بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی با سایر اعمال جراحی زیبایی زنان

یکی از سوالات شایع در میان افراد این است آیا امکان انجام سایر اعمال زیبایی با لابیاپلاستی وجود دارد؟ بایستی گفت که انجام همزمان جراحی لابیاپلاستی با سایر اعمال جراحی زیبایی زنان وجود دارد. لابیاپلاستی با لیزر را می توان به صورت همزمان با سایر اعمال زیبایی در مطب انجام داد.

اما بهتر است جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خارجی با لیزر را به صورت همزمان با لابیاپلاستی انجام نگردد، زیرا این جراحی بسیار ظریف است و نیاز به دوره نقاهت خاصی دارد لذا ترجیح داده می شود تا بر روی مناطق دیگری جراحی انجام نشود.

جراحی های همزمان زیبایی زنان

جراحی های همزمان زیبایی زنان

در صورتی که تصمیم دارید چند جراحی زیبایی زنان را با یکدیگر انجام دهید، جراحی لابیاپلاستی بهتر است در ابتدا انجام گردد تا سپس دو ماه بعد از این جراحی اقدام به انجام سایر اعمال جراحی زیبایی واژن نمایید.

البته می توان جوانسازی واژن که جز جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی داخلی می باشد می توان به صورت همزمان با لابیاپلاستی انجام شود. بدین صورت که در ابتدا جوانسازی واژن با لیزر برای فرد انجام می گردد، سپس لابیاپلاستی با لیزر انجام می گردد.

اما جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خارجی بر روی پوست بهتر است با لابیاپلاستی به صورت همزمان انجام نگردد، تا فرد دوره نقاهت بسیار خوبی را سپری کند.

همچنین امکان انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر و تزریق ژل نیز در مطب وجود دارد.

در صورتی که جراحی لابیاپلاستی در اتاق عمل انجام می شود می توان این جراحی را به صورت همزمان با سایر اعمال جراحی زیبایی انجام داد.

تنگ کردن واژن با سایر اعمال جراحی زیبایی زنان

در چنین شرایطی می توان تنگ کردن واژن را به صورت همزمان با جراحی لابیاپلاستی انجام داد. علاوه بر این می توان در اتاق عمل به صورت همزمان جراحی پرینوپلاستی انجام نمود، پرینوپلاستی در واقع جراحی است که کمک می نمایید تا قسمت خارجی ناحیه تناسلی در صورتی که با گشادی مواجه شده باشد را ترمیم نمود.

همچنین می توان به صورت همزمان تزریق چربی انجام داد. لذا تمامی این جراحی ها را می توان به صورت همزمان انجام نمود.

تنگ کردن واژن یک جراحی زیبایی بدون عارضه است و برخی از عوارض نظیر التهاب پس از جراحی وجود خواهد داشت، این نوع عارضه ها موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

جوانسازی واژن با سایر اعمال جراحی زیبایی زنان

اعمال جراحی زیبایی زنان دیگری همچون جوانسازی واژن با لیزر را به صورت همزمان می توان با سایر اعمال زیبایی همچون جوانسازی پوست ناحیه تناسلی و سفید کردن ناحیه تناسلی را می توان انجام داد.

این اعمال جراحی به دلیل آنکه نیاز به تغییرات اساسی خاصی ندارد را می توان به صورت همزمان انجام نمود.

هزینه اعمال جراحی زیبایی زنان

هزینه اعمال جراحی زنان بسته به نوع جراحی زیبایی زنان و اعمال جراحی که به صورت همزمان انجام می گردد، مشخص می شود، لذا به هیچ عنوان نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود. به همین منظور برای آگاهی از هزینه اعمال جراحی زیبایی زنان بهتر است ابتدا با جراح زیبایی زنان در این زمینه مشورت نمایید.

کلام آخر

جراحی زیبایی زنان از شایع ترین اعمال جراحی است که اکثریت زنان با آن آشنا هستند، در صورتی که افراد خواهان انجام چند نوع جراحی زیبایی زنان هستند می توانند، پس از مشاوره های لازم در این خصوص به انجام همزمان این نوع جراحی زیبایی زنان بپردازند.

راه های ارتباطی با دکتر الهه ثناگو:

صفحه اینستاگرام: drelahesanagoo
شماره تماس: ۲۶۳۱۸۹۲۶

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

نوزده − 9 =

Call Now Button