ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

تاثیر کربوکسی تراپی بر جوانسازی پوست

تاثیر کربوکسی تراپی بر جوانسازی پوست

 

 

پوست یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی به شمار می آید و افزایش سن از عواملی است که سبب بروز چین و چروک های پوستی می شود. داشتن پوست زیبا و شاداب به جوان تر به نظر رسیدن فرد کمک می نمایید.

امروزه یکی از دغدغه ها و نگرانی تمامی افراد داشتن پوستی زیبا و شاداب است ولی تمایلی به استفاده از مواد شیمیایی ندارند. در صورتی که شما هم جز چنین افرادی هستید، برای آشنایی با روشی بسیار عالی که موجب شادابی و جوانسازی پوست بدون هیچ گونه استفاده از مواد شیمیایی با ما همراه باشید.

تاثیر کربوکسی تراپی بر جوانسازی پوست

تاثیر کربوکسی تراپی بر جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی یک روش جوانسازی است. در حقیقت در این روش گاز دی اکسید کربن وارد پوست شده و تاثیراتی بر روی پوست ایجاد می نمایید و همین امر بروی عروق پوستی اثر گذاشته و سبب گشاد شدن آن می شود. گاز دی اکسید کربن به سلول های بدن همچون فیبروبلاست ها و سایر سلول ها منتقل شده و سبب بهبود اکسیژن رسانی می شود.

کربوکسی تراپی نیاز به تکرار خواهد داشت، زمانی که چندین بار این روش زیبایی و جوانسازی تکرار شود، بتدریج پوست شروع می شود به جوان تر و شاداب تر شدن و در نهایت خونرسانی پوست بهبود می یابد.

تعداد جلسات کربوکسی تراپی

تعداد جلسات کربوکسی تراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد. لذا به هیچ عنوان نمی توان قبل از معاینه و بررسی های لازم تعداد جلسات را مشخص نمود.

اما جالب است بدانید، تعداد جلسات کربوکسی تراپی حداقل هشت جلسه بوده و فواصل درمان هر هفت تا ده روز یکبار بایستی انجام شود. جالب است بدانید که فرد پس از دو تا سه جلسه می تواند تغییرات را حس کرده و متوجه شود شفافیت پوست شود.

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

کربوکسی تراپی و پلاسما

در حقیقت کربوکسی تراپی بدون هیچ گونه ماده ی شیمیایی انجام می شود، در این روش از سلول های خود پوست جهت جوانسازی کمک گرفته می شود و یک روش کاملا طبیعی است.

جالب است بدانید، همراه با این روش می توان از پلاسما استفاده نمود، پلاسما سبب ضد عفونی شدن پوست و لیفت نیز می شود. پس از اتمام کربوکسی تراپی می توان برای بهبود و جوانسازی پوست این روش زیبایی را انجام دهید.

نتایج کربوکسی تراپی

نتیجه کربوکسی تراپی همانند روش های تزریق فیلر و بوتاکس بلافاصله قابل مشاهده نخواهد بود و حداقل مدت زمانی که نیاز است تا نتیجه کربوکسی تراپی مشخص گردد، پس از هشت جلسه درمانی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید

پاسخ

3 − سه =

Call Now Button