بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین دکتر زنان در تهران کیست ؟ و بر اثر چه معیارهایی باید متخصص زنان خوب را انتخاب کنیم ؟

گسترده علم زنان و مامایی بسیار وسیع بوده و از قبل از تولد تا دوره ی سالمندی زنان شامل می شود.

همان طور که در همه ی زمینه های علمی سرعت پیشرفت بسیار زیادی دیده می شود افزایش علم و اطلاعات در عرصه ی رشته مامایی و زنان و زایمان و ناباروری نیز در سال های اخیر همگام با سایر علوم بسیار چشمگیر و حیرت انگیز بوده است و مرهون تلاش و تحقیقات مدام دانشمندان و محققین این رشته می باشد.

متخصص زنان خوب

متخصص زنان خوب

مشخصات متخصص زنان خوب

بیمار باید احساس راحتی با پزشک خود کند به گونه ای که بتواند به طور کامل به پزشک خود اطمینان کند و تمام مسائل شخصی در مورد بیماری خود را  مطرح کند از دیگر خصوصیات یک متخصص زنان خوب می توان به رازدار بودن و رو راست بودن آن اشاره کرد.

بهترین متخصص زنان

معاینه فیزیکی توسط متخصص زنان

در اولین ویزیت هر سالی و هر زمان که در طول دوره ی درمان نیاز باشد باید یک معاینه فیزیکی عمومی کامل به عمل آید این معاینات شامل

  • معاینه فیزیکی: مشاهده شکم باید از نظر مواردی چون نشانه های توده شکمی ، ارگانومگالی و یا اتساع که ممکن است حاکی از وجود اسیت یا انسداد روده باشد.
  • معاینه لگنی زنانی : جهت معاینه لگنی معمولاً بررسی ژنیتال خارجی ، مدخل واژن ، واژن و سرویکس ، معاینه دو دستی ، معاینه رکتوم می باشد .
  • معاینه اطفال :چنانچه کودکی با علایم ژنیتال مانند خارش ، ترشح ، سوزش یا خونریزی حین ادرار کردن مراجعه کند باید معاینه فیزیکی دقیق صورت گیرد.معمولاً جهت معاینه یک کودک کم سن و سال ، وضعیت (پای غورباغه )مناسب است .گاهی می توان مادر را روی تخت معاینه قرار داده و کودک را در آغوش مادر قرار داد و پاهای او را در میان پاهای مادر باز کرد.وضعیت سجده نیز ممکن است مفید باشد.
  • معاینه نوجوان :اگر نوجوانی با خونریزی شدید مراجعه کند، در صورت سابقه ی آمیزشی جنسی ، مثبت بودن تست بارداری ، دردهای شکمی ، آنمی واضح یا عدم ثبات همودینامیک لازم است تحت معاینه لگنی قرار گیرد.در نوجوانانی که کمی بعد از منارک ، سابقه سیکل سیکل های قاعدگی نامنظم دارند و کسانی که به طور مطمئن جهت پیگیری مراجعه می نمایند ، انجام معاینه لگنی ممکن است به تعویق انداخته شود.جهت انجام معاینه ی موفقیت آمیز در یک نوجوان ، کسب اعتماد بیمار ، توضیح اجزای معاینه ، اجتناب از انجام اجزای غیر ضروری معاینه و استفاده از یک روش دقیق و آرام ضروری است .
    جراح زیبایی زنان

    جراح زیبایی زنان

خدماتی که توسط دکتر الهه ثناگو ارائه می شود شامل :

دکتر الهه ثناگو

دكتر الهه ثناگو متخصص زنان زايمان نازايي دوره شش ساله پزشكي عمومي را در دانشگاه ايران به اتمام رساند
و سپس در سال ١٣٨٤ دوران تخصص خود را در رشته جراحي زنان و زايمان و نازايي به اتمام رسانيد.
سپس  حدود دو سال دوران طرح خود را در استان كرمانشاه در خدمت رساني به مردم محروم
شهرستان گيلانغرب سپري كرد و پس از آن به تهران بازگشت .

ايشان دوره هاي كوتاه مدت و بلند مدت آموزش لاپارسكوپي و اندومتريوز را در خدمت اساتيد
بزرگي چون استاد عادل شروين در تهران، استاد البرزي در شيراز و پروفسور arnaud wattiez
در فرانسه گذرانده است .

سهامدار بیمارستان عرفان_نيايش

پاسخ

سه × چهار =