ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه با تعیین وقت قبلی
(021)26318926 - (0936)1920441

بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران

رشد فزاینده علم پزشکی در سال های اخیر و به ویژه در علم زنان و مامایی بسیار وسیع بوده و از قبل از تولد تا دوره ی سالمندی زنان را شامل می شود .

همان طور که در همه ی زمینه های علمی سرعت پیشرفت بسیار زیادی دیده می شود افزایش علم و اطلاعات در عرصه ی رشته مامایی و زنان و زایمان و ناباروری نیز در سال های اخیر همگام با سایر علوم بسیار چشمگیر و حیرت انگیز بوده است و مرهون تلاش و تحقیقات مدام دانشمندان و محققین این رشته می باشد.

متخصص زنان خوب

متخصص زنان خوب

متخصص زنان و زایمان کیست ؟

متخصص زنان و زایمان یک پزشک است که دوره های تخصصی در زمینه زایمان، درمان اختلالات و بیماری های زنان را گذرانده است و شناخت کامل با آناتومی بدن زنان دارد و می تواند مشکلات و بیماری های مربوط به زنان را درمان نمایید .

چگونه می توان بهترین متخصص زنان و زایمان را انتخاب کرد ؟

اکثر زنان تجربه بیماری های زنان را داشته اند و خیلی از اوقات از به زبان آوردن آن ها شرمسار بودند . سوال اکثر زنان جامعه ما این است که چگونه می توان یک متخصص زنان و زایمان خوب را انتخاب کرد ؟ متخصص زنان و زایمان نقش بسزایی در تشخیص و درمان بیماری های فرد و همچنین زایمان و مراقبت های دوران بارداری دارد . یافتن یک پزشک خوب در رفع مشکل زنان بسیار موثر بوده و در صورتی که فردی نتواند یک متخصص زنان و زایمان خوب را بیابد به طبع مشکلات پیچیده تری برای او پیش خواهد آمد .

زمان مراجعه به متخصص زنان

یکی از سوالات رایج در میان عموم زنان این است که چه زمانی بایستی به متخصص زنان مراجعه کنیم؟ اکثر زنان پس از آنکه به بیماری مبتلا شوند به پزشک مراجعه می کنند، در صورتی این روند مناسب نیست و همان طور که می دانید برخی از بیماری ها در ابتدا بدون علامت خواهد بود، لذا بهتر است زنان هر ساله برای معاینه به متخصص زنان مراجعه نمایند . این معاینات سالانه زمان بسیار خوبی است که به حفظ سلامت زنان و سبک زندگی سالم افراد کمک بسیاری می نماید .

پس از مراجعه پزشک به معاینه و بررسی بیماری ها می پردازد که ادامه به شرح کامل معاینات فیزیکی توسط متخصص زنان و زایمان می پردازیم .

بهترین متخصص زنان

معاینات فیزیکی توسط متخصص زنان و زایمان

معاینات توسط متخصص زنان و زایمان به منظور تشخیص بیماری های زنان طی چند مرحله انجام می شود که عبارت است از:

معاینه فیزیکی: مشاهده شکم باید از نظر مواردی چون نشانه های توده شکمی، ارگانومگالی و یا اتساع که ممکن است حاکی از وجود اسیت یا انسداد روده باشد.

معاینه لگن: جهت معاینه لگنی معمولاً بررسی ژنیتال خارجی، مدخل واژن، واژن و سرویکس، معاینه دو دستی، معاینه رکتوم می باشد .

معاینه اطفال: چنانچه کودکی با علائم ژنیتال مانند خارش، ترشح، سوزش یا خونریزی حین ادرار کردن مراجعه کند باید معاینه فیزیکی دقیق صورت گیرد. معمولاً جهت معاینه یک کودک کم سن و سال، وضعیت (پای غورباغه) مناسب است . گاهی می توان مادر را روی تخت معاینه قرار داده و کودک را در آغوش مادر قرار داد و پاهای او را در میان پاهای مادر باز کرد. همچنین وضعیت سجده نیز ممکن است مفید باشد.

معاینه نوجوان: اگر نوجوانی با خونریزی شدید مراجعه کند، در صورت سابقه ی آمیزشی جنسی، مثبت بودن تست بارداری، دردهای شکمی، آنمی واضح یا عدم ثبات همودینامیک لازم است تحت معاینه لگنی قرار گیرد. در نوجوانانی که کمی بعد از منارک، سابقه سیکل های قاعدگی نامنظم دارند و کسانی که به طور مطمئن جهت پیگیری مراجعه می نمایند، انجام معاینه لگنی ممکن است به تعویق انداخته شود. جهت انجام معاینه ی موفقیت آمیز در یک نوجوان، کسب اعتماد بیمار، توضیح اجزای معاینه، اجتناب از انجام اجزای غیر ضروری معاینه و استفاده از یک روش دقیق و آرام ضروری است .

توصیه های مفید برای یافتن بهترین متخصص زنان و زایمان

قبل از آنکه اقدام به هر کاری کنیم بهتر است ابتدا معیاری های یک متخصص زنان و زایمان خوب را بشناسیم . برای شناخت ویژگی های یک متخصص زنان و زایمان خوب با ما همراه باشید …

ارزیابی پزشک بر حسب تجربه و مهارت

اولین و مهم ترین معیار ارزیابی یک متخصص زنان خوب تجربه و مهارت او است . بهتر است قبل از آنکه به سراغ یک متخصص زنان و زایمان بروید ابتدا سوابق تحصیلی ایشان و مدت زمانی که صرف درمان های پزشکی کرده اند، را مورد ارزیابی قرار دهید .

دکتر الهه ثناگو جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید به آدرس اینستاگرام دکتر الهه ثناگو مراجعه نمایید.

بیمار محور بودن

بیشتر اوقات افراد سعی دارند به کسانی مراجعه کنند که بتوانند با صبر و حوصله و دقت کافی به حرف ها و نگرانی های آن ها گوش فرا دهد و رفتاری صمیمانه با آن ها داشته باشد . معمولا افراد تمایل دارند به سراغ پزشکانی بروند که با آن ها چنین ارتباطی را برقرار نماید، لذا در اولویت قرار دادن بیمار و اهمیت دادن به آن ها برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد .

موقعیت جغرافیایی مطب

یکی از موضوعاتی که برای مراجعه کنندگان اهمیت دارد، موقعیت جغرافیایی مطب است، زیرا دسترسی آسان به مطب پزشک به دلیل تعداد دفعات مراجعه و طول دوره درمان، همچنین در مسیر کم ترافیک بودن برای عموم افراد بسیار مهم می باشد .

همان طور که می دانید درست است ، موقعیت جغرافیایی مناسب و در دسترس بودن بسیار حائز اهمیت می باشد اما نباید یک پزشک را تنها به دلیل در دسترس بودن انتخاب نمود، باید به دیگر ویژگی های پزشک نیز دقت کافی شود .

ارتباط موثر

بیمار باید احساس راحتی با پزشک خود کند به گونه ای که بتواند به طور کامل به پزشک خود اطمینان کند و تمام مسائل شخصی در مورد بیماری خود را  مطرح کند از دیگر خصوصیات یک متخصص زنان خوب می توان به رازدار بودن و رو راست بودن آن اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان عبارت است از:

 • اعتبار و خوشنامی
 • دارای ارزش های یکسان
 • رفتار مناسب و مسئولیت پذیر
 • آشنایی با تکنیک های روز پزشکی و درمان بیماری های زنان

بیوگرافی دکتر الهه ثناگو

دكتر الهه ثناگو متخصص زنان و زايمان و نازايی دوره شش ساله پزشكي عمومي را در دانشگاه ايران به اتمام رساند
و سپس در سال ١٣٨٤ دوران تخصص خود را در رشته جراحي زنان و زايمان و نازايي به اتمام رسانيد.
سپس  حدود دو سال دوران طرح خود را در استان كرمانشاه در خدمت رساني به مردم محروم
شهرستان گيلان غرب سپري كرد و پس از آن به تهران بازگشت .

ايشان دوره هاي كوتاه مدت و بلند مدت آموزش لاپاراسكوپی و اندومتريوز را در خدمت اساتيد
بزرگي چون استاد عادل شروين در تهران، استاد البرزي در شيراز و پروفسور arnaud wattiez
در فرانسه گذرانده است .

جراح زیبایی زنان

خدماتی که توسط دکتر الهه ثناگو ارائه می شود شامل :

 • مراقبت های بارداری
 • زایمان سزارین
 • زایمان طبیعی
 • زایمان بدون درد
 • درمان ناباروری
 • لابیاپلاستی
 • واژینوپلاستی
 • انواع بیماری های زنان
 • لاپاراسکوپی
 • هیستروسکوپی
 • هیسترکتومی
 • و …

کلام آخر

هدف از این مقاله آشنایی اکثر افراد با ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان می باشد . امیدواریم با خواندن این  مقاله با برخی از این ویژگی ها آشنا شده باشید تا بتوانیم با انتخاب درست پزشک از بروز مشکلات و عوارض احتمالی ناشی از جراحی ها و درمان بیماری ها بکاهیم . در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص جراحی زیبایی زنان و درمان بیماری ها، می توانید با شماره ۲۶۳۱۸۹۲۶ تماس حاصل نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

4 × 1 =

Call Now Button